• Wirtualny spacer

  Zwiedzaj osiedle i mieszkania od wewnątrz. Aranżuj wnętrza i zobacz jak będzie wyglądało twoje przyszłe mieszkanie. Zapraszamy na wirtualny spacer po Katalonia Park.

  Więcej
 • Mieszkania i lofty dla wymagających

  Pierwsze lofty na gorzowskim rynku znajdziecie w Katalonia Park. Mamy także ciekawe, bardziej klasyczne mieszkania. Katalonia Park to oferta dla wymagających.

  Więcej
 • Osiedle i lokalizacja

  Mieszkanie to także najbliższe otoczenie. Zadbaliśmy o oddech między budynkami, zieleń i wygodne wyposażenie całego osiedla.
  Mieszkanie to także lokalizacja. Zobacz jak wygodnie i kameralnie mieszka się w Katalonia Park.

  Więcej
 • Mieszkanie Pokazowe

  Zobacz jakie możliwości aranżacji wnętrza czekają Cię w mieszkaniach Katalonia Park. Zapraszamy do naszego mieszkania pokazowego. Dowiedz się więcej i umów na prezentację.

  Więcej
 • Wybierz lepsza ofertę - nie tylko cenę!

  Niższa cena nie zawsze oznacza większą wartość oferty. Dlatego zachęcamy klientów do negocjacji, nie tylko cenowych.

  Więcej

Lokalizacja

stage-image Sprawdź na mapie jak blisko masz do pracy, do szkoły czy na zakupy. Zobacz co jeszcze jest w pobliżu. Przekonaj się, że to dobre miejsce.

Oferta specjalna - już od 2 470 / m2!

stage-image Wybrane lofty teraz w nowych cenach. Ciesz się większą przestrzenią w mniejszej cenie! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Lofty

stage-image Poddasza, antresole, rozświetlone wnętrza dzięki dużym oknom. Nasze lofty to połączenie praktyczności nowego mieszkania z możliwościami oryginalnych aranżacji.

Mieszkania

stage-image Oryginalne i funkcjonalne - to cechy mieszkań w Katalonia Park. Jedno i dwupoziomowe, metraże od 40 do ponad 100 m2 to różnorodność dla wymagających.

Zobacz więcej, obejrzyj galerie Katalonia Park!

Mieszkanie pokazowe

Galeria Mieszkania Pokazowego.

Nie tylko mieszkania

Plac zabaw, garaże, parkingi.